O firmie

o firmie
CSIT

Dostarczamy profesjonalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne

Nasza firma informatyczna powstała w celu dostarczania profesjonalnych i kompleksowych usług informatycznych zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie informatyki pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Rozwiązania, wiedzę i doświadczenie które posiadamy pozwalają nam rozwiązać Państwa problemy w szybki i efektywny sposób. Szeroki wachlarz świadczonych usług pozwala nam na dopasowanie konkretnych rozwiązań dopasowanych do specyfikacji Klienta. Indywidualne podejście do Klienta sprawia iż nasze usługi są doceniane w szerokim gronie naszych Klientów. Współpraca z najlepszymi markami w dziedzinie informatyki sprawia iż nasze wdrożenia i rozwiązania spełniają się 100% które wspierają działania naszych Klientów. Nasza firma dba o aspekt prawny wdrażanych systemów aby zmniejszyć ryzyko prowadzenia działalności naszych Klientów i zapewnić im spokój tym czym my się opiekujemy.

wiedza

wiedza i doświadczenie

szybkosc

szybkość reakcji

bezpieczenstwo

bezpieczeństwo

ceny

konkurencyjne ceny

CSIT.pl specjalizuje się: obsługą informatyczną, administracją systemów informatycznych, instalacją sieci komputerowych, doradztwem informatycznym, konfiguracją i zabezpieczaniem sprzętu sieciowego, hosting, odzyskiwaniem utraconych danych, sprzedażą sprzętu komputerowego, akcesoriów.

Atutami naszej firmy są: solidność wykonania, profesjonalizm, elastyczność rozwiązań, wiedza merytoryczna i doświadczenie, szybkość reakcji, bezpieczeństwo, konkurencyjne ceny. Ponadto należy wspomnieć, iż świat komputerów nie stanowi dla nas tylko źródła dochodu. Jest to nasza pasja, hobby. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, gdyż każda firma ma inne oczekiwania i wymogi, które my postaramy się spełnić.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroko
rozbudowaną ofertą serwisu IT!

zespół CSIT.pl

o firmie
zaufali nam